úvodná stránka štúdium predmetové komisie
predmetové komisie  PDF  Tlač  Email

Predmetové komisie sú metodickým orgánom riaditeľa školy a plnia funkciu pomocného výchovno-vzdelávacieho orgánu školy.

Predmetová komisia je oporou vedenia školy pri realizácii školskej politiky v podmienkach príslušnej školy. Je to pracovná skupina učiteľov, ktorá vyučuje ten istý predmet alebo príbuzné predmety na rovnakej škole.

 

Činnosť predmetovej komisie

 

Jednou z hlavných náplní predmetovej komisie je prerokovanie otázok pedagogického procesu v súlade s učebnými osnovami a tematickými plánmi. Ďalšou činnosťou predmetovej komisie je inšpirovať študentov, aby na základe svojich schopností­ dosiahli čo najvyššiu odbornú a ľudskú úroveň. Činnosť a aktivita predmetovej komisie smerujú tiež k výchove samostatného a tvorivého študenta či už pre ďalšie štúdium alebo výkon povolania.

 

 

LeEuroClin.com Pharmacie en France

Pharmacie en ligne fournit des Viagra médicaments d'ordonnance directement à votre porte, bas prix pas cher. View youtube video review NorthWestPharmacy.com. Doctors buy mailorder antibiotics say that those taking azithromycin tablets 250 mg even for a week might experience be available. Sildenafil citrato FarciaIT - è un farmaco ad uso orale per il trattamento della disfunzione erettile senza ricetta FarciaIT.com.