úvodná stránka štúdium

vyhľadaj

dnes je

Pondelok 22 Júl 2024

energoland_mochovce_300x300.jpg

online návštevy

Máme  hostí: 18  pripojení

Designed by:
VizioPlus,s.r.o. viziopl.us
Stredná priemyselná škola stavebná v Nitre, created by VizioPlus,s.r.o.viziopl.us
základné údaje o škole  PDF  Tlač  Email
Sobota, 18 Október 2008 14:48

Stredná priemyselná škola stavebná sa nachádza v mestskej časti Nitra - Čermáň asi 1 km od centra mesta. Je dostupná mestskou hromadnou dopravou a je vzdialená od autobusovej a železničnej stanice asi 500 m. Škola je komplexné výchovno-vzdelávacie zariadenie s poskytovaním aj stravovacích služieb. Na škole v súčasnosti študuje 464 žiakov v 2 študijných odboroch v 20 triedach. Škola v súčasnosti poskytuje tieto študijné odbory:

3650 M staviteľstvo

3692 M geodézia, kartografia a kataster

Pre jednotlivé predmety sú vybudované špecializované učebne a to:

rysovne, integrované učebne na projektovanie v grafických systémoch, učebne špecializované na výučbu odborných predmetov s podporou počítačovej techniky, odborné učebne na výučbu ekonomicky a staticky zameraných predmetov, jazykové učebne, učebňa strojopisu. Technika v odborných učebniach sa postupne podľa možností a požiadaviek vymieňa a dopĺňa, tak aby spĺňala náročne požiadavky vyučovacieho procesu.

Pre pohybové aktivity sa využíva telocvičňa, posilňovňa a multifunkčé ihrisko.

Súčasťou komplexu budov školy sú samostatné šatne pre 16 tried. Na škole je bufet s poskytovaním desiatového občerstvenia.

V školskej jedálni pri ZŠ Nitra časť Čermáň sa pripravuje strava pre stravujúcich sa žiakov a zamestnancov školy.Na škole pôsobia samosprávne orgány, a to študentská rada, školská rada a Združenie rodičov ako samostatné občianske združenie.

 

LeEuroClin.com Pharmacie en France

Pharmacie en ligne fournit des Viagra médicaments d'ordonnance directement à votre porte, bas prix pas cher. View youtube video review NorthWestPharmacy.com. Doctors buy mailorder antibiotics say that those taking azithromycin tablets 250 mg even for a week might experience be available. Sildenafil citrato FarciaIT - è un farmaco ad uso orale per il trattamento della disfunzione erettile senza ricetta FarciaIT.com.