vyhľadaj

dnes je

Utorok 12 December 2023

energoland_mochovce_300x300.jpg

online návštevy

Máme  hostí: 11  pripojení

Designed by:
VizioPlus,s.r.o. viziopl.us
Stredná priemyselná škola stavebná v Nitre, created by VizioPlus,s.r.o.viziopl.us
pár slov o škole  PDF  Tlač  Email

informácie o škole

História našej školy sa začala písať 1. septembra 1952. V školskom roku 1952/53 boli otvorené prvé tri triedy s celkovým počtom žiakov 122. Vo svojich počiatkoch sa táto výchovno-vzdelávacia inštitúcia borila s personálnymi a technickými problémami, nemajúc vlastné sídlo ani učebné priestory. Aj napriek týmto problémom sa v školskom roku 1955/56 uskutočnili prvé úspešné maturitné skúšky, v ktorých maturovalo 95 študentov. Obdobie provizória sa pre SPŠ stavebnú v Nitre skončilo začiatkom školského roka 1962/63 pridelením vlastnej budovy, v ktorej škola sí­dli dodnes.V súčasnosti naša škola poskytuje vzdelávanie v širokom rozsahu, a to v oblasti staviteľstva, geodézie, kartografie, katastra a realít. Stala sa modernou výchovno-vzdelávacou inštitúciou, ktorá pripravuje vzdelaných odborníkov pre výstavbu a rekonštrukciu stavieb, do špecializovanej verejnej správy, obchodu a tiež aj do školstva pre výchovu ďalších generácií.

V súčasnosti sa vzdelávanie uskutočňuje prostredníctvom týchto študijných odborov:

študijný odbor 3650 M staviteľstvo

študijný odbor 3692 M geodézia, kartografia a kataster

Počas svojej existencie vychovala množstvo úspešných absolventov, z ktorých mnohí zúročili získané vedomosti a zručnosti aj vo svojom profesijnom, kariérnom a podnikateľskom živote.

IMG 20131105 101919

 

LeEuroClin.com Pharmacie en France

Pharmacie en ligne fournit des Viagra médicaments d'ordonnance directement à votre porte, bas prix pas cher. View youtube video review NorthWestPharmacy.com. Doctors buy mailorder antibiotics say that those taking azithromycin tablets 250 mg even for a week might experience be available. Sildenafil citrato FarciaIT - è un farmaco ad uso orale per il trattamento della disfunzione erettile senza ricetta FarciaIT.com.