úvodná stránka aktuálne dianie International Geodetic Pentathlon Medzinárodný geodetický 5-boj

vyhľadaj

dnes je

Štvrtok 12 December 2019

energoland_mochovce_300x300.jpg

online návštevy

Máme  hostí: 9  pripojení

Designed by:
VizioPlus,s.r.o. viziopl.us
Stredná priemyselná škola stavebná v Nitre, created by VizioPlus,s.r.o.viziopl.us
International Geodetic Pentathlon Medzinárodný geodetický 5-boj  PDF  Tlač  Email
Napísal používateľ PhDr. Jozef Kuric   
Pondelok, 23 Apríl 2012 08:13

V dňoch 20. až 23. apríla 2012 sa konal 7. ročník Medzinárodného geodetického 5-boja (International Geodetic Pentathlon — IG5) v Lučenci. Jedná sa o medzinárodnú súťaž, ktorej cieľom je umožniť vytvorenie kontaktov medzi žiakmi geodetických škôl, porovnať ich teoretické vedomosti a praktické zručnosti a v neposlednom rade vytvoriť priestor pre výmenu skúseností medzi pedagógmi a školami.


P4120044

Náplňou súťaže je absolvovanie niekoľko kilometrov dlhej trasy so stanoviskami, na ktorých sa vykonávajú jednotlivé súťažné disciplíny - typické činnosti geodeta a vedomostný test z oblasti geodézie, kartografie, fotogrametrie a GIS.

 

Súťaže sa zúčastňuje 25 - 32 družstiev z 19 škôl z 3 krajín (Slovensko, Česko, Maďarsko). Prvýkrát sa ho zúčastnilo aj naše družstvo, ktorého cieľom bolo hlavne zoznámiť sa s charakterom tejto súťaže a získať nové skúsenosti.

P4110001

Posledná úprava Pondelok, 23 Apríl 2012 08:29
 

LeEuroClin.com Pharmacie en France

Pharmacie en ligne fournit des Viagra médicaments d'ordonnance directement à votre porte, bas prix pas cher. View youtube video review NorthWestPharmacy.com. Doctors buy mailorder antibiotics say that those taking azithromycin tablets 250 mg even for a week might experience be available. Sildenafil citrato FarciaIT - è un farmaco ad uso orale per il trattamento della disfunzione erettile senza ricetta FarciaIT.com.